בעולם בו הנוער חשוף לכול כך הרבה מידע איכותי ברשת האינטרנט, שוב אין זה מספיק לערוך הרצאות לבתי ספר שהן הרצאות רגילות וסטנדרטיות, גם המורים רוצים לעבור הרצאות למורים שיכולות לתת כלים ולהיות השראה לשיעורים טובים יותר ולתת רעיונות להעברת מסרים בצורה חכמה ומתוחכמת יותר. כאשר מעבירים היום הרצאות לבני נוער הן חייבות להיות מתובלות בהומור, שנינה תחכום ויצירת קשר והגעה אל כול אחד מבני הנוער. רפאל כהן יודע כי הנוער היום קצר רוח ולא סבלני וכי יש ליצור עניין, דרמה, הומור, ושנינה בהרצאות אותן הוא מעביר לבתי ספר. בתי ספר מובילים כבר רכשו מרפאל כהן הרצאות לבתי ספר שכוללות הרצאות למורים בלבד או הרצאות לבני נוער בלבד או הרצאות גם למורים וגם לתלמידים. רפאל כהן קיבל משובים נלהבים ממגוון בתי ספר. רפאל כהן יודע להנחיל רעיונות, ערכים תפיסות, וליצור בקרב מורים ותלמידים בחינה מחדש של רעיונות, הסתכלות חדשה על דברים, בחינה אישית והסתכלות פנימה. והכול בקלילות, בהומור בתחכום ובהנאה רבה של הקהל וגם שלו. 

הרצאות ששובות את לב הצעירים

 בני נוער שפעמים רבות אינם סבלנים לשבת שלושת רבעי שעה של שיעור ולהקשיב, יושבים בהרצאות של רפאל כהן קשובים, צוחקים נלהבים משתתפים ברצון, יש לרפאל כהן גישה מצוינת לאנשים ובכלל זה לאנשים צעירים, ההרצאות שלו חשובות ומעוררות השראה במיוחד בקרב בני נוער וצעירים אך גם בקרב מבוגרים בני כול הגילים. 

שבחים והתלהבות לאחר הרצאות

 אם אתם מחפשים עבור בית הספר שלכם הרצאות לבתי ספר בין אם זה הרצאות למורים או הרצאות לבני נוער רפאל כהן הוא מרצה מבוקש בתחום זה. הוא הרצה בהצלחה רבה לפני חברות מובילות במשק לכן לפני בתי ספר איכותיים בכול רחבי הארץ. עם הרצאותיו קצר שבחים רבים ומסריו נשארים עם בני הנוער לנצח ומהווים ערכים חינוכיים חשובים וטובים. כדאי להתרשם מהאתר של רפאל כהן או מאחד מספריו ולהבין כמה אנרגיה טובה, חוכמה, וקשר אנושי הם יש באדם הזה שהפך לאחד המרצים המבוקשים בארץ. הרצאות לבית ספר או הרצאות למורים שהן איכותיות מומלץ לרכוש מרפאל כהן שיבנה גם עבורכם הרצאה מושקעת, מלאת הומור, חוכמה וחום.