כאשר אתם מחפשים הרצאות לדתיים, חשוב לכם ודאי כי ההרצאה תועבר על ידי אדם דתי וירא שמיים. יש הרצאות רבות על מסורת ועל אמונה. אך למצוא מרצה שגם מכיר רעיונות חדשניים ומשלב אותם בעולם האמונה והתורה זה כבר מיוחד יותר. רפאל כהן הוא מרצה דתי, אשר מרצה בפני קהל מגוון, אשר מעביר הרצאות שהן מיוחדות ושונות מהרצאות סטנדרטיות ורגילות ששמעתם עד כה כול הרצאה היא אירוע מגוון שגם הקהל פעיל בו, לומד בו, חושב בו, ומשתתף במהלך ההרצאה. הרצאות לדתיים לא חייבות להיות אותן דרשות רגילות שבדרך כלל שומעים בזמן הרצאות לדתיים. גם אם התכנים הם לאור התורה והאמונה ניתן לשלב בהם גם רעיונות חדשים וייחודיים ולהעביר את הרעיונות בצורה מיוחדת וחדשנית. 

הרצאות לדתיים – שילוב של ישן וחדש

 רפאל כהן כאדם דתי מכיר ויודע את עולמכם כאנשים מאמינים ויראי שם ויודע להתאים סוגים שונים של הרצאות לעולמכם. גם הרצאות שאינן קשורות לעולם ההלכה האמונה והדת תמיד יובאו על ידי רפאל כהן בצורה ההולמת קהל מאמין וירא שמיים. תוכלו במסגרת הרצאות לדתיים שמעביר רפאל כהן לחזות אך רעיונות חדשים צומחים מרעיונות מסורתיים איך החידוש נובע מרעיונות עתיקים וחכמים ועוד. תוכלו ללמוד במסגרת הרצאות לדתיים על חשיבה יצירתית ואיך היא משתלבת בעולם של תורה ואמונה איך יצירתיות ודרך חיים יצירתית משתלבת עם עולם האמונה. 

הרצאות מרתקות ומרגשות

 רפאל כהן מעביר הרצאות מעניינות מצחיקות ומרגשות על חגי ישראל, על אירועים חשובים בתולדות עמנו, וכן על רעיונות חדשים ועל רעיונות מסורתיים מגוונים. לפני ההרצאה תוכלו להתרשם ולשמוע רעיונות שונים מתוך הרצאותיו של רפאל כהן וכן לבקש בקשות שונות, ורצונות שונים לגבי ההרצאה. רפאל פעמים רבות בונה הרצאות ייחודיות עבור קבוצות מסוימות ועבור קהלים מסוימים ואם יש לכם דרישות מיוחדות או רצונות מיוחדים בנוגע אל הרצאות לדתיים שמעביר רפאל כהן, הוא יישם אותן בתשומת לב. כדאי ומומלץ לבקש מרפאל כהן לראות את ההמלצות של גופים גדולים ומרכזיים במשק שהזמינו הרצאות רגילות או הרצאות לדתיים מרפאל כהן. הרצאות לדתיים של רפאל כהן הם חוויה מיוחדת ומרגשת המעוררת עניין מחשבה ורגש.