אם אתם מנהלים או מנהלי משאבי אנוש של חברות הייטק אתם יודעים שהנכס הכי חשוב של החברה הוא העובדים שלה, הרעיונות שלהם, היצירתיות שלהם, הנכונות שלהם להשקיע לאורך זמן, ולתת מעצמם את המקסימום לחברה תוך תחושה שגם הם מקבלים תמיכה נאה מהחברה לא רק במישור הכספי. בדיוק בנושאים אלה מרצה רפאל כהן, מרצה מוביל עבור חברות היי טק ועבור חברות מובילות במשק. הרצאות לחברות היי טק הן הרצאות הדגל של רפאל כהן ניתן כמובן להזמין הרצאות שונות אך אסור לפספס את ההרצאה המובילה של רפאל כהן הרצאה העוסקת בחדשנות, חדשנות החוברת לחשיבה יצירתית ורתימת יצירתית לחיי העבודה ולחיי היום יום, חברות מובילות בתחום ההיי טק הזמינו הרצאה זאת ורבים ממליצים עליה בחום, חברות הייטק מובילות בשוק רכשו מרפאל כהן הרצאות לחברות הייטק והתגובה של העובדים הייתה מצוינת, ההרצאה בנושא חדשנות כחולק ממספר הרצאות לחברות הייטק של רפאל כהן נחשבת להרצאת הדגל שלו והוא קיבל ביקורות נלהבות על הרצאה זאת בפורומים שונים ובדרגים שונים בהם תעביר הרצאה זאת. 

הרבה יותר מהרצאה רגילה

 רפאל כהן הוא מרצה המעביר הרצאות לחברות הייטק בנושא חדשנות אך ההרצאות שלו הן הרבה יותר מהרצאה רגילה. בזמן הרצאות לחברות הייטק שלו הקהל מגיב ופעיל אנשים מתבקשים להגיב, הם עונים משתתפים צוחקים ומשפיעים על מהלך ההרצאה, הרצאות לחברות היי טק של רפאל כהן הן חוויה מיוחדת הן  לא רק עוסקות בתחום של חדשנות הן גם מועברות בצורה חדשנית וייחודית הרצאותיו של רפאל הן חוויה מיוחדת השזורה בחשיבה חדשה, הרהור עצמי צחוק הומור והנאה שאינה נגמרת. ההרצאה עוברת כה מהר וברמת עניין כה גבוהה עד כי אנשים נדהמים כי כבר עברה ההרצאה. 

הרצאות במגוון נושאים פרט לחדשנות

 לרפאל כהן נושאים רבים של הרצאות לחברות הייטק בנושא חדשנות וכן בנושאים רבים אחרים אם יש לכם מערך השתלמות או הדרכה לסקטורים שונים אשר עובדים אצלכם ניתן להתאים את נושא ההרצאה ואת תוכנה לתחומים אותם אתם רוצים להנחיל ולהעביר במסגרת הרצאות לחברות הייטק שאתם מעוניינים בהן. כדאי לקרוא את המשובים אשר מופיעים באתר האינטרנט של רפאל כהן חברות הייטק מובילות כמוכם שבות ומזמינות הרצאות חוויתיות מרפאל כהן והשומעים נהנים משכילים ומרחיבים דעת ותודעה.