כאשר אתם בתור המנהלים הבכירים בחברה או אנשי ההדרכה וההשתלמות של החברה מעוניינים לתרום להתפתחות ההון האנושי של החברה שלכם, וזאת בתקציב סביר והגיוני, כדאי להשקיע במנהלי החברה בדרגים השונים ובאנשי המכירות של החברה. אלה ינחילו את מה שלמדו לכלל עובדי החברה. כול מנהל יישם במחלקה שלו את העקרונות שלמד, ואילו אנשי המכירות שהם הקו הראשון מול הלקוחות שלכם ישפיעו על איכות החברה מול לקוחותיה ועל הצלחתה, בזכות ההשקעה שהשקעתם בלימודם ובפיתוחם של אנשי המכירות. 

הרצאות למנהלים שיעשו את השינוי

 דרך נכונה ונפלאה לפתח את ההון האנושי שלכם בחברה הוא להשקיע בהעברת הרצאות למנהלים בחברה וכן הרצאות לאנשי המכירות בחברה. הרצאות אלה צריכות להיות בנושאים רלוונטיים לאתגרים ולסוגיות בהם עוסקים מנהלי החברה ואנשי המכירות באופן יום יומי, וצריכות לחזק ולהעצים את המנהלים ואנשי המכירות ולתת להם כוח, תקווה, מרץ ומוטיבציה. אנשי הדרכה ומנהלים כלליים רבים מחפשים הרצאות למנהלים וכן הרצאות לאנשי מכירות באיכות גבוהה ובעלות ערך מוסף. ארגונים מובילים במשק בחרו כולם במרצה בשם רפאל כהן. 

להיסחף לכיוון ההצלחה

 רפאל כהן מעביר הרצאות למנהלים וכן הרצאות לאנשי מכירות שהן חוויה סוחפת. מדובר בשעה או שעתיים שחולפות כה מהר כי הן מרתקות, מצחיקות ומעוררות השראה. ארגונים רבים מעידים על הערך המוסף הרב שהרצאותיו של רפאל כהן תרמו לארגון שלהם. רפאל כהן יודע להפוך הרצאות למנהלים וכן הרצאות לאנשי מכירות לחוויה חזקה שיוצרת הבדל ושינוי אצל מנהלים רבים וכן אצל אנשי מכירות. הרצאותיו של רפאל כהן הן שונות מהרצאה שגרתית, הן מרתקות מניעות לפעולה, מצחיקות וגורמות לכול מאזין ומאזין להרהר ולקבל נקודות חשובות שמשפיעות על חיי העבודה שלו ועל חווי האישיים. ההרצאות הן חוויה נעימה ומרתקת, הן מתובלות בחוכמה, צחוק הומור ושנינות כאן הלמידה וההתפתחות מגיעות ומשתלבות בחוויה מהנה ומחזקת עבור אנשי המכירות שלכם וכן עבור המנהלים שלכם. כדאי להתרשם מאתרו המושקע של רפאל כהן ולראות איך החברות המובילות במשק מהללות את הרצאותיו וממשיכות להזמין ממנו עוד ועוד הרצאות וסדנאות.