כל איש וועד עובדים או חבר הנהלה אשר מחפש דרך מעניינית, אטרקטיבית, מיוחדת וחווייתית בכדי להפתיע את העובדים באירוע של הארגון, מחפש בין השאר גם אפשרות של הזמנת מרצים בישראל. אנשים כבר מזמן הבינו כי אירוע לא חייב תמיד להישאר עם קומיקאי/ת, בדרן/ית סטנדאפיסט/ית או זמר/ת. אפשר גם לגרום הנאה מעשירה ויחד עם זאת עם כייף גדול בדרך של הזמנת מרצה לאירוע. כמו כן, חוגי בית רבים מזמינים מרצים למפגשים חברתיים שלהם. 

מגוון גדול של מרצים בישראל 

 בישראל אפשר למצוא מספר גדול ביותר של מרצים בכל תחום שרק אפשר להעלות על הדעת: כלכלה, ספרות, מיסטיקה, פסיכולוגיה, אקטואליה, ספורט, רפואה, אסטרונומיה, יהדות, מגדר, מנהיגות, מספרי סיפורים – ומנינו רק מעט מהאפשרויות. לכן, אפשר להתאים הרצאה לקהל מסויים באירוע ספציפי, ולהביא בפני אותו קהל הרצאה אחרת, בתחום שונה לחלוטין בהזדמנות אחרת. מאגר המרצים בישראל הוא גדול ביותר, כך שאפשרויות הגיוון הן כמעט אין סופיות. 

איפה מוצאים מרצים בישראל?

 שמותיהם של מרצים טובים עוברים מפה לאוזן. מרצה שהרשים את הקהל שלו, הקהל כבר יספר עליו וימליץ בפני כל מי שרק ירצה לשמוע את ההמלצה. בנוסף לכך, יש מספר אתרי אינטרנט של חברות אשר להן מאגר גדול ביותר של מרצים בישראל (ובעולם) – אפילו כמה מאות, ודרכן אפשר להזמין מרצים לאירועים שונים. מרצים רבים מעדיפים לעבוד דרך חברה בכדי לתאם את כל הפרטים הקשורים להרצאה: תאריך וזמן, מקום, ציוד טכני במידה ונדרש: מיקרופון, מחשב, מקרן ועוד. חברות אשר להן מאגר של מרצים גם יכולות לעזור בתכנון ימי עיון והשתלמויות אשר כוללים יותר ממרצה אחד באותו תחום או בתחומים משיקים, בכדי לתת תמונה רחבה יותר בסוף אותו יום למשתתפים. בנוסף, במקרה של תקלה או מחלה, החברה יכולה לשלוח מרצה חלופי, מבלי לפגוע באירוע המתוכנן. 

רפאל כהן – מרצה מבוקש בישראל

 כל מי שנחשף להרצאות של רפאל כהן בתחום של חשיבה יצירתית או יהדות, ממליץ על הרצאותיו בכל פה למי שמחפש הרצאה מעניינת ומשמעותית אשר פותחת אופקים ומעשירה את החשיבה, ויעידו על כך ההמלצות הרבות המצויות באתר האינטרנט שלו. מחפשים מידע על מרצים בישראל? צרו קשר עכשיו – 050-5363861