חוגי בית הם הדבר החברתי הבא. הרי בימינו, למי יש זמן, כוח וחשק לצאת מהבית לאולם ולשבת לשמוע הרצאה? הפתרון המתבקש – חוג בית! לובשים בגדים נוחים, מגיעים לבית של מכר, חבר או שכן ושומעים מרצה לחוג בית המדבר על נושא הקרוב לליבם של המשתתפים, והכל בנוחות אינטימית, עם כיבוד קל ושתייה חמה. יושבים על הספה בכיף ונהנים. נשמע טוב? בהחלט! כל אחד יכול להזמין מרצים לחוג בית ולארגן חוג כזה באופן חד פעמי או סדרה של הרצאות. צריכים עזרה? חברת "רפאל כהן הרצאות מלהיבות" תשמח לעזור לכם ולעמוד לרשותכם. 

מחפשים מרצים לחוגי בית?

 נתח השוק הגדול ביותר של הזמנת מרצים לחוג בית קיים בשוק המסחרי. חברה מעוניינת להשיק מוצר חדש או לשווק ביתר אגרסיביות מוצר קיים. מה עושים? מאתרים קהל יעד המתאים למוצר, כזה שעשוי להזדקק ולרכוש את המוצר. השלב הבא הוא ארגון חוג הבית, בביתו או ביתה של אחד/אחת המשתתפים. מדובר ברווח לכל הצדדים: המארח או המארחת מקבלים את המוצר והטבות נוספות בחינם, ולחברה המארגנת נחסכת ההוצאה הגדולה של ארגון והזמנת המשתתפים לאולם כנסים גדול. הזמנת מרצה לחוג בית כמו רפאל כהן, תשדרג את ההרצאה ותעביר אותה בדרך חווייתי, הומוריסטית ומהנה. גם עבור מרצים חוגי בית מדובר באפשרות נוחה וטובה. כשמדובר בקהל קטן ואינטימי, שכולל מספר מועט מאד של משתתפים, קל להעביר מסר, לשכנע ולשווק את נושא ההרצאה. קל יותר לפנות באופן אישי לכל אחד ואחד מהמשתתפים ואם הוזמן מרצה לחוג בית מנוסה ומיומן, הרי שהקהל מתמסר לו בקלות ובמהירות והצלחת ההרצאה מובטחת.
לא רק מרצים דתיים לחוגי בית 

מי נוהג לקיים הרצאות עם מרצה לחוג בית?

 בשנים האחרונות, החברות המובילות בתחום של חוגי בית או מרצים לחוג בית הן החברות המייצרות ומשווקות מזון לתינוקות. ברוב הפעמים תגיע לחוג הבית דיאטנית או אשת שיווק מועם החברה, אך לעיתים יוזמן בנוסף גם מרצה לחוג בית המתמחה ומנוסה בחוגים מצומצמים על מנת לחזק את הנושא ולעזור לשבור את הקרח.מרצים דתיים לחוגי בית מחפשים מרצים חוגי בית? צרו קשר עכשיו.