54 שיחות נבחרות של הרבי מליובאוויטש לכל השיחות מוצמדים סיפורים קצרים עם תובנות לחיים ולעבודה כתוב בצורה בהירה ומעוררת השראה, מאת מחבר הספר "הפרשה בה נולדת"

54 שיחות שיחה על כל פרשה – מבוסס על שיחות הרבי מליובאוויטש. 54 שיחות נבחרות – שיחה לכל פרשה. נבדקו ונועדו להעביר את התורה של הרבי בצורה מסקרנת, מעניינת ומוצלחת – צמוד לשיחה המקורית – לאחר ניסיון של שנים בהעברת השיחות לקהלים שונים.

לכל השיחות נוספו סיפורים קצרים ורעיונות נפלאים עם מסרים ממוקדים, ממורשת יהדות המזרח והמערב – עם מסרים חשובים שמחוברים להוראות ולתורתו של הרבי – סיפורים אשר גם הם נבחרו במטרה לרתק ולהקסים את קהל השומעים.

הגאונות של הרבי בתורה, התבטאה בין היתר באלפי שיחות שהעביר לאורך השנים על פרשות השבוע, שיחות מגוונות עם דרגות עומק שונות, כולן מרתקות, מעודדות, מעוררות חשיבה והשראה. בספר זה נבחרה שיחה אחת על כל פרשה בתורה, כאשר הקו המנחה לבחירת השיחות הוא הצורך להטמיע את השיחה באופן אופטימאלי ומוצלח בקרב קהל שומעים מגוון.

מדובר בשיחות שמיועדות לכל מי שרוצה להעשיר את ידיעותיו בכל חלקי התורה, ולכל מי שמבקש להעביר מסר ורעיון נפלא – עם לימוד מעשי: בבית, בעבודה, בשולחן שבת ובאירועים שונים. לכל השיחות נוספו סיפורים ורעיונות נפלאים עם מסרים ממוקדים, אשר גם הם נבחרו במטרה לרתק ולהקסים את קהל השומעים.

הספר תורגם גם לשפה האנגלית. המחבר הוא הרב רפאל כהן, מומחה בחשיבה יצירתית, מייעץ ומרצה בתחום זה בפני חברות וארגונים בארץ ובחו"ל. בתחום היהדות – כותב במקומונים ברחבי הארץ את הטור "העצמה אישית ופרשת השבוע". מורה דרך, מרצה בנושאים שונים ברוח החסידות ופנימיות התורה. מחבר הספר רב המכר "הפרשה בה נולדת", שתורגם גם לאנגלית ולרוסית. מכהן כרב בית כנסת חב"ד בשכונת "אבן גבירול" בעיר רחובות.

מכתב המלצה על הספר מהרב אהרן שפירא, רבה של פרדס כץ ואבד"ק הימנא : ב"ה משנכנס אדר, בו מרבים בשמחה, נתבשרתי בבשורה משמחת, כי עומד להופיע בע"ה ספר נוסף מאת ידידי היקר והחביב, איש חי ורב הפעלים, "מקבציאל", זוכה ומזכה את הרבים, מפיץ אור היהדות והתורה בכתב ובעל פה, זך הרעיון במיטב ההיגיון, הרב רפאל כהן נר"ו. המחבר, כבר יצא שמו הטוב בספרו הקודם והייחודי "הפרשה בה נולדת", הכולל שיעורים נפלאים המבוססים על דברי חכמינו ז"ל, חכמי התלמוד וחכמי הדורות, הקבלה והחסידות. ספרו החדש, מכיל שיחות מתורתו של אביהם ורבם של ישראל הרבי מליובאוויטש, העמוקות מני ים, ערוכות ומוגשות בסגנון יפה אף נעים, שווה לכל נפש. ניתן להמליץ עליו לשון המשנה (פסחים סד, א): "כמעשה הראשונה כך מעשי השניה". המכנה המשותף בין שני הספרים כוללים שיעורים מלאי תוכן, ערוכים בטוב טעם ודעת, בחכמה רבה ובתבונה יתירה, מוגשים בשפה ברורה ונעימה. בטוחני שאף גם זה, כספרו הראשון, יהא לתועלת הרבים. אין לי אלא לברכו, שחפץ ה' בידו יצליח, שיפוצו מעיינותיו הזכים חוצה, ועוד רבות בשנים יזכה בטוב ובנעימים להגדיל תורה ולהאדירה, ולהרבות כבוד שמיים מתוך הרחבת הדעת ושפע ברכה. הרב אהרן שפירא, רבה של פרדס כץ ואבד"ק הימנא לרכישת הספר: ניתן להשיג בחנויות הספרים ודרך אתרי מכירת ספרים באינטרנט.


לרכישת הספר: ניתן להשיג בחנויות הספרים ודרך אתרי מכירת ספרים באינטרנט. לכמויות התקשרו: 050-5363861