יש סוד שארגונים מובילים כבר מכירים, שבתחום של הרצאות לארגונים או הרצאות לגיבוש קיים מרצה מיוחד שיודע להלהיב ולסחוף אחריו את אנשי הארגון. מרצה שלהאזין לו זה עונג צרוף, חוויה של צחוק ושל התרגשות אך גם קבלת רעיונות חשובים ומפתחים שתורמים לכול עובד בארגון ולארגון ככלל. רפאל כהן מרצה מוביל בתחום של הרצאות לארגונים. הוא מרצה לעובדים ולמנהלים בנושאים של חשיבה יצירתית, הגשמה עצמית בתוך הארגון ובכלל, והכול בהומור רב, בשנינות וברמה גבוהה מאוד 

ניסיון עשיר בתחום הרצאות לארגונים

 מבט באתר של רפאל כהן יכול להראות לכם כמה נהנו וכמה הפיקו ארגונים מובילים במשק בזמן הרצאות לארגונים וכן הרצאות לגיבוש אשר העביר באותם ארגונים רפאל כהן. ארגונים כמו אורקל, קופת חולים כללית, SAP , בנק לאומי ועוד, מגוון ארגונים מובילים בתחום ההייטק, הבנקאות, ההשכלה הגבוהה ובכול תחומי המשק נשארו מלאי התפעלות בזמן ולאחר הרצאות לארגונים וכן הרצאות לגיבוש של רפאל כהן. העובדים העידו כי הם חשו שהם עברו חוויה מרתקת ומיוחדת במהלך ההרצאה. קשה להשוות את החוויה המיוחדת שמעביר רפאל כהן למרצים אחרים. מדובר במופע מיוחד שבו איש לא נשאר אדיש, רפאל כהן יודע לרגש, להניע לפעולה, לגרום לאנשים להרהר, לתת לאנשים השראה ותקווה ומרץ. מדובר בהרצאות שהן חוויה מיוחדת. בארץ אין כמעט הרצאות לארגונים או הרצאות לגיבוש ברמה כזאת מדובר בחוויה חדשנית ומיוחדת. 

השראה לכל עובד ועובד

 אם אתם רוצים להעניק השראה לעובדכם, טיפים חשובים, וכווני מחשבה חדשים ויצירתיים חשוב וכדאי לקבוע הרצאה עם רפאל כהן, הוא לא ישאיר את העובדים שלכם אדישים וירגש ויעורר את העובדים שלכם לפעולה. הרצאות לארגונים או הרצאות לגיבוש של רפאל כהן הן חוויה מיוחדת. ניתן באתר לשמוע טעימות מההרצאות, אך כדי לחוות את החוויה האמיתית כדאי לקבוע מועד להרצאה שלמה ונפלאה של רפאל כהן. לא קל למצוא מקורות טובים להשראה ולא תמיד מצליחים לעורר כיווני חשיבה חדשים אצל עובדים אבל הרצאות לגיבוש וכן הרצאות לארגונים של רפאל כהן הן בדיוק מקור אדיר, להשראה, לשיפור מוטיבציה ולשינוי והתפתחות פנימית אצל כול עובד באופן אישי ואצל כלל הארגון כגוף כולל.