מקומות עבודה איכותיים רוצים כי לפני חגים חשובים תהיה אווירה מיוחדת וחגיגית במקום העבודה, כאשר רוצים להפוך מקום העבודה, כאשר רוצים להפוך מקום עבודה למקום משפחתי חם שהעובדים חשים בו מעורבים ומשקיעים בו באהבה כמו שהם משקיעים במשפחה שלהם חשוב לציין במקום עבודה כמו במשפחה אמיתית את החגים, מנהלי כוח אדם רבים רוצים ליצור אווירה מיוחדת לפני החגים ואין דרך יפה יותר ליצור אווירה מיוחדת לפני חג, כמו הרצאות לחגים. מעט אווירה של מסורת אך בדרך קלילה, זורמת ונעימה ולא כבדה. רפאל כהן הוא אדם שומר מסורת ודתי אך מודרני בכול הווייתו שיכול להביא אל הרצאות לחג שאתם מזמינים גם תחושת מסורת ויהדות אך גם תחושה קלילה נעימה זורמת ומבודחת.

הרצאה לראש השנה, הרצאה לפסח, הרצאה לפורים, הרצאה לחנוכה ועוד

 

 חוויה חגיגית של הרצאות לחגים

  הרצאות לחגים של המרצה הידוע והמבוקש רפאל כהן הן חוויה חגיגית נפלאה יש בהם רגש, שמחה, הומור, שנינות חוכמה ישנה וחדשה רעיונות מעניינים וחדשנים וזוויות ראיה חדשות שלא חשבתם עליהן. הרצאות לחגים במקום עבודה שהן חדשניות ומיוחדות הן חוויה מיוחדת עבור העובדים כולם, הם משתחררים מעט, צוחקים מעט, ממלאים מצברים, לומדים ומתפתחים ונהנים מכול רגע. הרצאות לחגים מראה לעובדים שלכם כי אתם חושבים עליהם ומשקיעים בהם כמו במשפחה אחת גדולה של העסק. אם אתם מנהלי כוח אדם זה רעיון מיוחד ומקורי ויוזמה מבורכת להציע לרכוש הרצאות לחגים לעובדי החברה.

הרצאה לראש השנה, הרצאה לפסח, הרצאה לפורים, הרצאה לחנוכה ועוד

 

הרצאות שזכו לשבחים

 ההרצאות של רפאל כהן זוכות לשבחים ולהלל רבים מצד חברות גדולות ורציניות במשק. הוא ערך הרצאות לחגים לחברות הייטק גדולות, לגופים מתחום האקדמיה, למגוון תעשיות לבתי ספר, לאנשי חינוך, למהנדסים לאנשים איכותיים ולקהלים מגוונים. רפאל כהן משקיע בכול הרצאה שלו ודואג לרתק, להצחיק, לרגש ולנגוע בלב הקהל שלו הרצאות לחגים של רפאל כהן הן חוויה ייחודית שיגרמו להנאה רבה בקרב העובדים שלכם ויזכו לפרגון ולהערכה רבה על ידי כול הדרגים בחברה. חברות מובילות במשק חברות הייטק ואחרות נוהגות בכול חג להזמין את המרצה רפאל כהן להרצאה חגיגית ומיוחדת.הרצאה לראש השנה, הרצאה לפסח, הרצאה לפורים, הרצאה לחנוכה ועוד