אנשים רבים אשר שמעו הרצאות או אפילו הרצאה בודדת של רפאל כהן נהנו, התרגשו צחקו והתלהבו לאחר הרצאות סדנאות של רפאל כהן. ובעיקר לאחר סדנאות של רפאל כהן, מרצה יחודי המעביר הרצאות מרתקות אחרות וחדשניות. הרבה אנשים נשארו עם טעם של עוד ועם תחושה שהיו רוצים לקבל עוד הרבה יותר מהידע, ההומור, השנינות והייחוד של רפאל כהן, במקרה כזה ניתן לעבור גם סדנאות של הרצאות כלומר מספר הרצאות רצופות סביב נושא מקיף מהנושאים המרתקים עליהם מרצה רפאל כהן. 

סדנאות בהתאמה אישית

 ניתן אף להזמין סדנאות מיוחדות בהתאמה אישית לנושא או לתחום בו אתם עוסקים במהלך ההדרכה של העסק שלכם או לתחום בה יש קהל יעד מסוים המחפש סדנא. סדנאות מאפשרות לקבל ידע מקיף יותר ורחב יותר בנושא בו עוסקים ולקבל הרבה כלים מעשיים לרעיונות המרתקים בהם עוסק רפאל כהן. רפאל כהן מדבר במסגרת הרצאות סדנאות שלו על חדשנות על חשיבה יצירתית על בטחון עצמי ועל אמונה בעצמך. 

הרצאה עם מסרים לכל החיים

 כול מי ששומע הרצאות סדנאות של רפאל כהן לא נותר אדיש. יש אנשים רבים אשר מדווחים כי ההרצאות של רפאל כהן חוללו שינוי בחייהם והשפיעו על הדרך בה הם תופסים את חייהם ואת עצמם. סדנאות של רפאל כהן הן מבוקשות מאוד חברות רבות אשר מזמינות ממנו הרצאות ראו כי תגובת העובדים והמנהלים הייתה כה טובה עד כי הזמינו עוד הרצאות וכן סדנאות מרפאל כהן. סדנאות הן הרבה יותר מעוד קבוצה של הרצאות. סדנאות יש גם אלמנט של תרגילים, התנסויות ומעורבות גבוהה יותר של הקהל במהלך ההרצאות. הסדנאות של רפאל כהן הן מיוחדות ומשאירות מסרים חזקים ורושם עז על המשתתפים. השתתפות בסדנאות כאלה הן השקעה בעצמכם ובעובדים שלכם ויש בהן משום פיתוח ההון האנושי האישי שלכם וכן פיתוח ההון האנושי בחברה שלכם. אין השקעה טובה מזאת. רעיונות חדשים יוצרים מציאות וכאשר שומעים את דבריו של רפאל כהן שהם דברים אשר מעוררים השראה אצל כול אחד ונותנים לו כוחות לעשות שינויים בחייו, הרווח משמיעת הרצאות סדנאות כאלה הוא תמיד ממשי ומשמעותי.