בואו נודה על האמת – לא כל אחד יכול לעמוד מול קהל גדול של אנשים ולהרצות או לדבר. אפילו יהיה אדם מסוים בקיא ושולט היטב בתחום או חומר מסוים, כשינסה להעביר את הידע שלו ולהרצות מול קהל מאזינים – הוא עלול להיאלם דום. יש שיגידו שזה עניין של אופי, ויש כמובן את עניין הכישרון. יש את אלה שיכולים וזה בא להם בקלות ויש את אלה שקשה להם. גם מי שלא יכול לעמוד ולהרצות – לא אומר שלא יכול לארגן הרצאה מרתקת עבור קהל של אנשים, והוא יכול לדאוג להרצאה בכל נושא, באמצעות חברה חיצונית, המעסיקה מאגר מרצים. אפשר גם להזמין הרצאה של חברת "רפאל כהן הרצאות מלהיבות". 

איך שומרים ומתחזקים את מאגר המרצים?

 תחזוקה ושמירה על מאגר המרצים אינן משימות פשוטות כלל ועיקר. יש לבחור אנשים מסוימים, המצטיינים בתחום ההתמחות שלהם, וכמובן אלה עם הביטחון העצמי הגבוה, בעלי יכולת התבטאות רהוטה, שפה גבוהה, וכישרון ויכולת של התאמת מלל ההרצאה על פי הקהל המיועד. חברה המנהלת מאגר מרצים תהיה תמיד עם היד על הדופק, תעסיק מספר מרצים מכל תחום על מנת לשמור על כוח אדם זמין, וגם תשאף לגייס לשורותיה את המרצים המצטיינים והמקצועיים ביותר.  

מי פונה אל מאגר מרצים?

 מקובל היום מאוד להזמין מתוך מאגר המרצים מרצה לאירועים שונים, אירועים פרטיים, אירועים חברתיים, אירועים מקצועיים ועוד. חברות ובתי עסק מזמינים מרצים לאירועים של השקת מוצרים, סיכומי שנה, הרמת כוסית לחגים ובהזדמנויות שונות אחרות. יש קבוצות רבות מספור ברחבי הארץ אשר נפגשות אחת לחודש חודשיים, ואלה מזמינות מרצה אורח צתוך מאגר המרצים, בכדי לשדרג את המפגש החברתי, ולתת לו ערך מוסף. במפגשים אלה משתדלים להזמין מרצים מתחומים שונים, בכדי לאפשר לחברים להכיר תחומי ידע שאינם חלק מעולמם היום יומי. לשם כך מאגר המרצים יכול להוות פתרון מעולה. 

הרצאה הומוריסטית של רפאל כהן

 אנו בחברת "רפאל כהן הרצאות מלהיבות" נשמח לארגן עבורכם הרצאות מתוך מאגר מרצים בתחומים של חשיבה יצירתית, יהדות ועוד. רפאל כהן, מייסד ומנהל החברה בונה במיוחד את ההרצאה או הסדנא אל הקהל המיועד, והן מועברות בצורה הומוריסטית. למידע אודות מאגר המרצים נשמח אם תצרו קשר – 050-5363861